Musica Bohemica - refundace vstupenek - informace

Upraveno: 26. prosinec 2023

Pokyny pro vrácení vstupného – koncert Musica Bohemica 23.12.2023 - KD Jablonec nad Jizerou

• Soubor Musica Bohemica nám oznámil v den koncertu ve 13:00 hod., že kvůli počasí bohužel nepřijedou.

• Vstupné Vám bude samozřejmě vráceno v plné výši v místech předprodeje, a to od 27.12.2023 do 12.1.2024 v Rokytnici nad Jizerou a v Jilemnici.
Ve Vysokém nad Jizerou a v Jablonci nad Jizerou mají do konce roku 2023 dovolenou. Zde Vám bude vstupné vráceno v termínu 3. - 12.1.2024.

Infocentrum Rokytnice nad Jizerou - od 27.12.2023
Infocentrum Jilemnice - od 27.12.2023
Městská knihovna Jablonec nad Jizerou - od 2.1.2024
Městská knihovna Vysoké nad Jizerou - od 3.1.2024

• Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit pouze v prodejním místě, ve kterém jste si vstupenky zakoupili = např.: pokud jste si vstupenky zakoupili v knihovně v Jablonci nad Jizerou, můžete je vrátit pouze v knihovně v Jablonci nad Jizerou. V jiném místě Vám částka nebude vrácena.

• Rozhodnete-li se, že si vstupenky ponecháte a nebudete žádat o vrácení vstupného – výtěžek bude věnovaný na pomoc zasaženým tragédií na FF UK. Částka bude odeslána v týdnu 15. - 19.1.2024 a budeme o tom informovat na webu ZUŠ www.zusjablonecnj.cz a facebooku ZUŠ www.facebook.com/zusjbc

Ještě jednou se všem omlouvám za způsobené potíže.

Jana Bartoničková, DiS.